Hовини
Як правильно оформити кваліфікаційну роботу для перевірки в Unicheck? Як уникнути текстових запозичень?
17.05.2021 р. кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин провела внутрішній онлайн-тренінг на платформі Meet "Академічна доброчесність" для студентів 4 курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, кваліфікаційні роботи яких пройдуть перевірку на текстові запозичення в системі Unicheck Україна.
Тренінг провела відповідальна за перевірку по кафедрі, член Комісії академічної доброчесності та корпоративної етики ЧНУ ім. Б. Хмельницького, доцент Іржавська А. П.
Інформація про тренінг розміщена у Google Classroom "Академічна доброчесність" (код Класу - 2d25oey)
 
Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ

У понеділок 17 травня об 11.20 відбулося спільне засідання Полонійного центру та Україно-польського наукового історичного центру, приурочене до Дня науки та 100-річчя Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Студенти спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії та викладачі Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії завітали до Полонійного центру Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Перед присутніми виступила кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри теорії та практики перекладу, директорка Полонійного центру ЧНУ Лілія Вікторівна Потапенко. Вона розказала про роботу Центру, наголосила на необхідності систематичного спілкування науковців, молодих дослідників; вказала на потребу забезпечення оптимального поєднання навчального процесу з підготовки фахівців, в тому числі спеціальностей 014 Середня освіта (Історія), 032 Історія та археологія, 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, з фундаментальними та прикладними науковими дослідженнями з проблем історії та міжнародних відносин, залученню слухачів до науково-дослідної роботи.

Детальніше:Спільне засідання Полонійного центру та Україно-польського наукового історичного центру

Студенту ІІ курсу Олексієві Величко  (спеціальність 033 “Філософія”, навчальна програма “Прикладна конфліктологія”) було вручено диплом призера всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії 2021 (тема конкурсного дослідження: “Медіапростір в Україні: філософський, соціальний та ідеологічно-дискурсивний аспекти”, науковий керівник – доцент кафедри філософії та релігієзнавства Павло Кретов).

Кафедра та вся філософська спільнота вітає Олексу з цим досягненням та зичить подальших академічних успіхів.

 

Павло Кретов, доцент кафедри філософії та релігієзнавства

 

Джерело: http://philosophy.ck.ua/vitaiemo-oleksiya-velichka-iz-peremogoyu/

12-14 травня 2021 р. на базі етнографічного комплексу "Зерноленд" (с. Івківці, Чигиринського району) відбувся науково-практичний семінар "Стародавні ремесла: реконструкції за археологічними джерелами", ініційований відділом археології ранніх слов'ян Інституту археології НАН України. На думку Юрія Башкатова, керівника Дніпро-Псельської ранньослов'янської експедиції та організатора заходу, експериментальна археологія є одним із найбільш актуальних напрямів сучасних наукових досліджень в Україні. Занурення до практичної площини технологічного процесу дозволяє зрозуміти певні аспекти стародавнього виробництва для здійснення відповідних історичних реконструкцій.

Детальніше:Стародавні ремесла: реконструкції за археологічними джерелами