Ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко вітає освітян з професійним святом.

Дорогі колеги! Щиро вітаю з Днем працівників освіти!

Кожен із нас усвідомлює, наскільки важлива у житті людини роль вчителя – кваліфікованого викладача, мудрого наставника.

Професія вчителя, нарівні з професіями лікаря і воїна - незамінні та необхідні у всі часи і в будь-якому суспільстві.

Освітяни під час російсько-української війни гідно справляються зі своїми обовʼязками. На моє переконання, освітній процес  —  це обмін не лише інформацією, а й енергією. Викладачі, учителі  віддають свою енергію молоді, формуючи покоління патріотів свого краю, громадян своєї держави, особистостей, які світоглядно сприймають і будуть упроваджувати європейські цінності в українське суспільне життя.

У ці складні часи ми усвідомили, наскільки важливий особистий контакт вчителя і учня, попри тотальну цифровізацію.

І зараз в Україні навчання відбувається очно, з дотриманням усіх правил безпеки. Це дає можливість учасникам освітнього процесу обмінюватися енергією, творити себе і збільшувати можливості одне одного.

Вдячний нашим Силам безпеки й оборони за те, що маємо таку можливість.

Вірю, що наші учні й вихованці житимуть у мирній, незалежній Україні та докладуть зусиль для її відновлення!

Бажаю якнайшвидшої перемоги! Здоров’я та успіхів!

І нехай улюблена справа дає сили жити і боротися!