Докторка історичних наук, професорка, директорка ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Наталка Земзюліна взяла участь у презентації книги «Жіноче обличчя української дипломатії: нариси, спогади, інтервʼю».

Захід проходив у Дипломатичній академії ім. Г. Удовенка при МЗС України. Наталка Земзюліна виступила рецензентом видання, яке стало результатом проєкту «Жіноче обличчя дипломатії. Жінка в дипломатії: виклик чи місія?»

Проєкт започаткований Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин за сприяння Міністерства закордонних справ України / MFA of Ukraine та підтримки Hanns Seidel Stiftung Ukraine у співпраці з Національним університетом «Острозька академія» та Асоціацією «Подружжя українських дипломатів».

Героїнями видання стали історичні постаті та сучасні карʼєрні дипломатки, діячки у сфері публічної дипломатії та дружини дипломатів.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького