Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин, Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошують всіх бажаючих 13 жовтня 2021 року о 14.00 взяти участь у  Міжнародному онлайн-марафоні «Культурна дипломатія в українсько-німецьких відносинах: тренди, постаті, інструментарій (до 30-ліття відновлення дипломатичних відносин)».

Організатори: Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин, Фонд Ганнса Зайделя в Україні. Інформаційний партнер – Дирекція «Медіацентр» Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв». Науковий партнер – Інститут історії України НАН України.

Захід відбуватиметься в межах проєкту «Європейські цінності та культурна дипломатія: молодіжні зустрічі» (куратор професорка Ірина Матяш).

Посилання для приєднання у Zoom: https://us02web.zoom.us/j/85887989840?pwd=cytnR2dEbWZPYjJvNkhRM2dRaGpJdz09

Ідентифікатор зустрічі: 858 8798 9840

Код доступу: 829561