Щиро вітають  зі 100‑річчя Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького Ваші випускники. Сьогодні Університет є одним із провідних закладів вищої освіти найкращих вузів України. Знання, набуті в цьому закладі, є міцним фундаментом, на якому зростає професіоналізм його  вихованців, прокладаючи нашій Державі шлях у майбутнє. Плідна праця всього колективу завжди була відзначена прагненням творити і навчати. Сьогодні безліч Ваших випускників забезпечують якісну освіту у навчальних закладах не лише в Україні, а й за її межами.

За сто років існування цього навчального закладу в ньому склалась культура та система цінностей і принципів, які поділяються і підтримуються всіма членами університетської спільноти.

Ці принципи об’єднують в собі професійну, організаційну, комунікативну, інформаційну і моральну складові освітянської та студентської субкультури, якими можуть похвалитися тільки вищі навчальні заклади, що вже перетнули сторічний рубіж. І це заслуга виключно професорсько-викладацького колективу — все залежить від людей! Людей, здатних створити і підтримувати протягом багатьох років прекрасну студентську атмосферу, своєрідну «школу традицій». Ми й досі з теплотою згадуємо тих людей і викладачів, з якими нам пощастило познайомитись та вчитись у них. Це унікальні і незвичайні люди, справжні інтелектуали, які, не шкодуючи свого часу, завзято працювали зі студентами, тисячами випускників, тисячами професіоналів, які зараз трудяться на благо України. Величезна заслуга в цьому саме педагогів, які стимулюють студентів до постійного розвитку та роботи над собою. Плідної Вам роботи і процвітання!!! Спасибі Вам за все!!!

Випускники Черкаського національного університету

імені Богдана Хмельницького:

Самохотов Анатолій Олександрович

ННІ Історії і філософії 2009 рік,

ННІ Економіки і права 2020 рік.

Ляпкало (Самохотова) Ліна Іванівна 2011 рік

ННІ Іноземних мов