В рамках  заходів «Тиждень відкритих дверей»  30 жовтня відбулось засідання гуртка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки «Людина на Балканах: національні ідеї та міжнародні відносини». Тема засідання – «Виникнення та реалізація «Великий ідей»  балканських народів». З доповідями виступили  студенти 4 курсу, Анна Кучер, Олександр Кононенко,  Інна Скитиба,  Анна Григоренко. Студенти висвітлили виникнення, основні положення та реалізацію зовнішньополітичної програми І. Гарашанина, котра з часом була трансформована в національну ідею «Велика Сербія». Керівник гуртка доцент кафедри археологи та спеціальних галузей історичної науки Олена Сухушина розповіла про подібні національні ідеї у інших народів Балкан. Обговорення  названої теми було спрямовано на  краще засвоєння  студентами курсу історії південних та західних слов’ян.