Понад чотири години тривав турнір з швидких шахів у Навчально-науковому інституті міжнародних відносин, історії і філософії у четвер 31 жовтня 2019 року.

Турнір було присвячено 75-ій річниці від дня (28 жовтня) вигнання нацистських окупантів із України. Учасники вшанували пам’ять загиблих під час Другої світової війни хвилиною мовчання.

Захід відкрила директорка Інституту, професорка Н. І. Земзюліна. Вона привітала учасників і гостей, висловила велику вдячність почесному гостю і судді нашого турніру, знаному у місті шахісту, і, що особливо приємно, випускнику історичного факультету ЧНУ Юрію Миколайовичу Мицику. В минулому багаторічний керівник шахового клубу Біла тура ЦДЮТ міста Черкаси Юрій Миколайович виховав ціле покоління поціновувачів гри. Шахіст зі стажем він і сьогодні активно популяризує шахи серед населення міста.

Участь у турнірі взяли студенти з усіх курсів Інституту: Максим Богун, Наталя Гоцман, Олександр Гриценко, Тетяна Коноваленко, Денис Кравченко, Юрій Малиш, Богдан Нетудихатка, Єгор Ребров, Ярослав Римарчук, Олексій Семеренко, Ілля Швед, Анна Шевченко. За підготовку і організацію заходу слід подякувати студенту третього курсу Олександру Гриценку.

Фіналісти турніру: 1) Юрій Мицик, 2) Олексій Семеренко, 3) Максим Богун, 4) Єгор Ребров отримали можливість зіграти з неодноразовою призеркою турнірів і змагань різного рівня, слухачкою магістратури Інституту Тетяною Коноваленко.

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог і в спорті, і в житті!