- Деталі
- Автор: Олена Абразумова
- Опубліковано: 13 листопада 2017
У ННІ історії і філософії з 30 жовтня по 4 листопада відбулись заходи в рамках «Тижня відкритих дверей». Вони проходили під гаслом «Стань студентом ЧНУ ім. Б. Хмельницького на один день». В ньому взяли участь учні 10-х та 11-х класів смілянської, червонослобідської, чигиринської та черкаських (№№ 21, 35, 13, 15) шкіл. Разом із школярами на зустріч з викладачами і студентами Інституту прийшли батьки. Кожен день зустріч починалась з ознайомлювальної бесіди доцента Олени Сухушиної про історію, традиції, досягнення інституту та відвідування археологічного музею, музею Богдана Хмельницького, етнологічного кабінету. Далі школярі пробували себе в якості студентів на лекціях і семінарських заняттях провідних викладачів Інституту.
Важливою частиною щоденного заходу була зустріч директора ННІ історії і філософії професора Наталії Земзюліної з абітурієнтами. Вона розповідала їм про особливості вступної кампанії до вищих навчальних закладів у 2018 році, проінформувала щодо спеціальностей та спеціалізацій інституту, можливості здобуття подвійного диплому (за програмою обміну в Європі), а також щодо стажування в університетах-партнерах.
Кожен день проходили засідання наукових гуртків кафедр Інституту, деякі з них також відвідали школярі.
Студентський актив Інституту на чолі з головою студради Інною Виноградовою провів екскурсію на кафедрі військової підготовки, де студенти паралельно здобувають військову спеціальність. Крім того учні стали учасниками засідання студради інституту, на якому були оголошені підсумки виборів до органів студентського самоврядування, підготовки і гри «Брейн-ринг» та дебатного турніру, поспілкувалися з учасниками команди КВН «Колоритні» і «СамеТі». Школярі та батьки цікавились умовами проживання у гуртожитку, тому майже кожен день Олександр Іванов – голова студради гуртожитку № 1 проводив екскурсії в гуртожитку і навіть запросив школярів взяти участь у святкуванні «Хелловіну».
Особливим в програмі тижня стало 2 листопада, крім традиційних заходів колектив Інституту запропонував учителям шкіл Черкаської області взяти участь у всеукраїнській науково-практичної конференції «Великий терор 1937–1938 років», на що відгукнулися понад 50 педагогів.
Колектив ННІ історії і філософії висловлює подяку викладачам і студентам, які брали участь в організаційному забезпеченні цих заходів. Ми й надалі продовжуватимемо такі зустрічі та плануємо якомога більше інформувати школярів з питань умов та переваг навчання в ННІ історії і філософії.