Професорка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Морозова взяла участь у XIII Зʼїзді Клубу Східньої Літньої Школи Варшавського університету (Wschodnia Szkoła Letnia) та у Міжнародній науковій конференції “Central and Eastern Europe and the Balkans: Historical Perspectives, Cultural Bridges, and New Horizons” в Софії (3-4 жовтня 2024).

Захід відбувся на базі Болгарської академії наук та обʼєднав близько 20 вчених Клубу з Польщі, Литви, Болгарії, Білорусі, Чехії, Латвії та України. Проблеми Центрально-Східної Європи та Балкан були розкриті очима істориків, аналітиків та експертів з міжнародних відносин.

Ольга Морозова виголосила доповідь на тему «Балкани та Україна: історичний контекст відносин та спільна спадщина» (The Balkans and Ukraine: the Historical Context of Relations and the Common Heritage).

Перший день конференції завершився офіційним прийомом членів конференції в Посольстві Республіки Польща в Софії.

Більше фото за посиланням: