1728642073067

Студенти ННІ історії, міжнародних відносин та філософії на жовтневих заходах проєкту «Образ думки» більше дізнаються про зв'язок актуального мистецтва і соціальних практик, мистецтва і політики. Саме тому відвідування авторської екскурсії народного художника України Миколи Бабака, який презентував у Черкаському обласному художньому музеї власний мистецький проєкт – концептуальні твори з різних серій та періодів творчості – стало золотою можливістю поспілкуватися з художником безпосередньо, задати питання, які виникли у процесі ознайомлення з проєктом від часу його відкриття, поділитися своїми враженнями та філософськими рефлексіями.

Комунікаційний майданчик музею поєднав студентську молодь з різних навчальних закладів міста.

Говорили про природу актуального мистецтва, творчий процес, джерела натхнення. Як народжується ідея. Про особливості роботи в арт-тандемі, мету творчості і мету життя. Дискусійні моменти стосувалися інтерпретації окремих творів та  змін у візуальній мові доби тотальної цифровізації та розширення медіа.

В обговоренні активну участь взяли студенти нашого інституту Євгеній Янчій та Липівська Валерія.

Спробував себе у ролі артмедіатора за локацією "13 кімнат COVID" Руслан Травкін.

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/groups/philosophy.ck/posts/2814073985422397/