У межах профорієнтаційної діяльності кафедри філософії, соціальних та політичних наук і роботи Центру візуальної культури і соціальних практик учні старших класів Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №28 пройшли екскурсійним маршрутом "Міфологема подорожі в українській культурі: візуальні образи козацької доби".

Звернулись до просторової метафори подорожі як невід'ємної частини ментальності українців. Через образи паломників та мандрівників розкривали міфологему подорожі та ціннісну картину світу культурних героїв. Історичні типи козака, чумака, кобзаря й лірника розглянули як національні архетипи та прояв барокового світогляду у розгорненні міфу. Контрастність, динамічність та героїчний пафос доби національно-визвольних війн сприймали через художні твори з фондової колекції Черкаського обласного художнього музею.

Організаторка заходу: Шевченко Зоя.

Кураторка проєкту: Пушонкова Оксана.

Дякуємо нашій випускниці, а нині вчительці історії, Інні Корольовій за плідну співпрацю та допитливе учнівство!

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/groups/philosophy.ck/posts/2798308936998902