The Kyiv School of Diplomatic Arts

Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує в четвер, 26 січня  о 18:00 взяти участь в організованій Київською школою дипломатичних мистецтв (КШДМ) Віртуальній подіумній дискусії на тему «Репрезентації минулого в політиці й політичних ментальностях Іспанії та країн Латинської Америки – український вимір». Захід проходитиме в рамках проекту КШДМ «Протидія неправдивим викладам історії у міжнародній політиці й пропаганді».

У ролі експертів-доповідачів виступлять п. Олександр Пронкевич, президент Асоціації іспаністів України, завідувач кафедри філології Українського Католицького Університету, та п. Богдан Чума, член Асоціації іспаністів України, директор програми Іберійських студій УКУ.

Першорядну увагу буде приділено таким питанням:

- дискурси про історію в політичному житті Іспанії, країн Латинської Америки і США;

- репрезентації минулого в контексті взаємин всередині іспаномовного світу;

- гуманітарні знання, потрібні українським експертам-міжнародникам для налагодження діалогу з суспільствами та елітами в зазначеному культурному регіоні.

Для участі просимо зареєструватися в Гугл-формі, посилання на яку наведено нижче:

Тетяна Терещенко