За підсумками Всеукраїнської наукової студентської конференції  «УКРАЇНА СОБОРНА: КРІЗЬ ПРИЗМУ ГУМАНІТАРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ» 19-20 жовтня, котра була присвячена 30-річчю проголошення незалежності України та проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акту незалежності, вийшов збірник наукових статей.

В конференції взяли участь 18 студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького, які отримали вже сертифікати. Свої думки у формі наукових статей висловили 14 студентів Університету: Андрійченко Т., Величко О., Голосій Д., Кузюк Д., Макаренко Т., Опарін І., Попов М., Постоєнко В., Романків А., Сіренченко А., Соколов В., Хандюк В., Чистякова К., Яремчук Є. Студенти розглянули такі питання: «Україна незалежна: перші дні та місяці», «Феномен Івана Марчука»,  «Левко Лук’яненко – державний історичний діяч», «Аномія як модус української дійсності: як нам до цього ставитись?», «Український міф», «Деякі аспекти становлення політології як науки та її розвиток в Україні» та низку інших.

Вихід збірника став результатом спільної співпраці наукового товариства студентів та аспірантів ННІ МВІФ ЧНУ ім. Богдана Хмельницького та Студентського парламенту Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Дирекція Інституту вітає студентів з плідною науковою працею і бажає нових успіхів!

Доцент Сухушина О. В.