Шановний Анатолію Георгійовичу!

Прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею!

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у реалізації поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Ви – справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина.

Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для втілення найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту рідної землі!

Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння, тепла і любові рідних та підтримки друзів.

Нехай Вам таланить на однодумців, колег, доброзичливих і щирих людей, а накопичений життєвий досвід і мудрість допоможуть досягти нових звершень!

З повагою та любов’ю,

колектив ННІ міжнародних відносин, історії та філософії