14 травня, у рамках системної співпраці ННІ міжнародних відносин, історії та філософії з середніми навчальними закладами Черкаської області, відбувся вебінар, у якому взяли участь заступники директорів з виховної роботи та вчителі історії Маньківської селищної ради.

Модератором заходу виступила методист ради Людмила Самелюк, а спікером – професор кафедри історії України Юрій Присяжнюк. Діалог тривав близько двох годин. Розмова йшла про національно-патріотичне виховання в умовах національно-оборонної війни, що її восьмий рік поспіль Україна веде проти російського агресора.

Освітян цікавили питання: Чи правильно в українському суспільстві відбувається зміна акцентів з Дня Перемоги на День пам'яті та примирення? Як спонукати учнів до активної протидії українофобству, аморальності, сепаратизму, шовінізму, фашизму? тощо.

Юрій Присяжнюк, гарант ОПП 014 Середня освіта (Історія)