В перший день проекту "Тиждень науки в Інституті" відбулося спільне засідання студентської науково-проблемної групи «Актуальні питання історії світових війн» і наукового гуртка «Людина на Балканах: міжнародні відносини і національні питання» на тему « Гітлерівська агресія на Балканах 1941 року». Заходи були присвячені 80-річчю загарбання нацистською Німеччиною Югославії і Греції. На засіданні заслухали доповіді керівника групи доцента О. І. Овчаренка «Балкани в міжнародних відносинах 1939–1941 років», студентів Дмитра Онищенка «Югославія в радянсько-німецьких відносинах 1940–1941 років. Операція «Покарання» та Яни Ляшенко «Напад гітлерівської Німеччини на Грецію. Операція «Маріта». Жваве обговорення доповідей засвідчило підготовленість студентів розглядати складні, але цікаві події світових війн.

Олена Сухушина, доцентка кафедри АСГІН