Доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Тетяна Терещенко, в рамках науково-педагогічного стажування «Теорія та практика науково-педагогічних підходів в освіті» на базі Вищої школи менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Riga, Latvia) за підтримки International Science Group, прослухала лекції dr.oec., as.prof. Jevgenija Dehtjare (Євгенії Дехтяре), ISMA Vice Rector for Academic Affairs – «Modern trends in vocational guidance and career building (lectures, counseling in the development of the program, discussions, trainings, tests). Form of verification: credit» («Сучасні тенденції в профорієнтації і побудові кар'єри (лекції, консультації при розробці програми, дискусії, тренінги, тести»)) та Mg. Jekaterina Korjuhina (Катерини Корюхіної), ISMA professor assistant, chair of Business Communications – «Total quality anagement implementation in educational institution (lectures, counseling in the development of the program, discussions, trainings, tests)» («Впровадження загального управління якістю в навчальному закладі (лекції, консультування при розробці програми, дискусії, тренінги, тести)»).