Із метою запобігання  поширенню на території України коронавірусу COVID-19, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 року, постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», наказу Міністерства освіти і науки України № 392 від 12 березня 2020 року «Про забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів», розпорядження Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України «Щодо проведення інтелектуальних студентських заходів» № 22.1/10-713 від 12.03.2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з історії серед студентів класичних і педагогічних університетів зі спеціальності «Історія та археологія». Другий етап Олімпіади, запланований  на 5–8 квітня 2020 року відбудеться 24–27 травня 2020 року.

24 травня – заїзд, реєстрація, поселення учасників Олімпіади;

25 травня – вирішення тестових і творчих завдань із всесвітньої історії та археології;

26 травня – вирішення тестових і творчих завдань із історії України та археології;

27 травня – підведення підсумків, від’їзд учасників Олімпіади.

Детальніша інформація на сайтах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького https://www.cdu.edu.ua/ та Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії  https://histfilos.cdu.edu.ua/.

Телефони для довідок:

• +380974356778 директор Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, історії та філософії Земзюліна Наталія Іванівна
  • +380972202144 відповідальний секретар з проведення Олімпіади Терещенко Тетяна Вадимівна

Електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.