Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі

Всеукраїнського «круглого столу» з міжнародною участю

«ГОЛОДОМОР 1932–1933 рр. В УКРАЇНІ»

8 листопада 2018 р. о 11.00 на базі ННІ історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (м. Черкаси, бульв. Шевченка, 81, корп. 1, 4-й поверх, ауд. 420) відбудеться зустріч у форматі «круглого столу» на тему: «Голодомор 1932 –1933 рр. в Україні». До участі запрошуються викладачі ЗВО, науковці, краєзнавці, докторанти, аспіранти, студенти, вчителі, представники неурядових організацій та громадські активісти, працівники органів державної влади та управління, місцевого самоврядування, інші зацікавлені особи.

Тематичні напрями роботи «круглого столу»:

• Голодомор 1932–1933 рр. у міжнародній та вітчизняній історико-правовій думці та археографії;
  • історична пам’ять і комеморативні практики : уроки та застереження на майбутнє для України і світу;
  • «Великий перелом» на селі : «жнива скорботи»;
  • масштаби,особливості та наслідки Голодомору 1932–1933 рр. для України;
  • Голоди/Голодомор в історії України у ХХ ст.: спільне та відмінне.

Детальніше за посиланням: https://histfilos.cdu.edu.ua/naukova-robota/naukovi-konferentsii.html?showall=&start=1