Зустріч зі стейкхолдерами

10 жовтня 2024 року кафедра філософії, соціальних та політичних наук провела чергову зустріч із потенційними стейкхолдерами на базі Черкаського обласного краєзнавчого музею.

В обговоренні подальшої співпраці та спільних проєктів взяли участь Черкаське регіональне відділення Соціологічної асоціації України (Людмила Дудко), ГО «Чужих бід не буває» (Микола Смірнов), Черкаський обласний краєзнавчий музей (Ірина Собко), Центр ґендерних досліджень і  комунікацій (Зоя Шевченко, Оксана Пушонкова).

Було підняте питання про укладення меморандуму про співпрацю кафедри з ГО «Чужих бід не буває».

Варто відмітити, що протягом навчання у межах курсів, що викладаються на кафедрі, студенти долучаються до позауніверситетських проєктів та отримують досвід у проведенні соціологічних досліджень, культурних та мистецьких подій, благодійних заходів тощо.