Запрошуються студенти, що здобувають освітній ступінь бакалавра (2-4 курс) та магістра (1 курс).

Вимоги до учасників:

- Висока академічна успішність;

- Володіння польською мовою на рівні В1 і вище;

- Наявність закордонного паспорта.

Для участі у семестровому обміні необхідно до кінця травня 2024 р. надіслати до відділу міжнародних зв’язків у письмовому та електронному форматі список охочих студентів.

Наголошуємо, що реєстрація відібраних учасників відбуватиметься через електронну реєстраційну форму Поморського університету.

Кожен із відібраних студентів має пройти реєстрацію в системі на сайті Поморського університету.

Інститути Поморського університету у Слупську, відкриті для участі у програмі семестрового обміну:

Інститут менеджменту

Інститут права та адміністрації

Інститут педагогіки

Інститут точних і технічних наук

Інститут історії

Інститут філології, кафедра сучасних мов

Інститут філології, кафедра польської філології

Інститут філології, кафедра англійської філології

Інститут біології

Інститут безпеки та соціології

Поморський Університет у Слупську надає кожному учаснику стажування організаційну та адміністративну підтримку у сфері легалізації перебування в Польщі, та забезпечує отримання запрошення кожному учаснику для подачі документів на візу (у разі необхідності).