24.04.2024 р. на запрошення Першої міської гімназії Черкаської міської ради студенти 2–3 курсів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії (спеціальності 014 Середня освіта. Історія) разом з доценткою кафедри ВІМВ Анжелою Іржавською відвідали інтерактивну освітню виставку «Більше, ніж я: солідарність і допомога у темні часи» у рамках проєкту «Сприяння соціальній згуртованості в Україні» (Освітній центр «Простір солідарності», за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI).

Гідами виставки були учні старших класів гімназії, яких готували за спеціальною тренінговою програмою. Захід пройшов в активній комунікації учнів і студентів з елементами інтерактивних ігор. Кураторка проєкту – вчителька історії ПМГ Галина Корнієнко.