Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького продовжує допомагати військовим. Дякуючи їм за те, що стримують московську орду, постійно збираємо кошти на їхні потреби.

Надійшли звіти про спорядження, придбане на зібрані в університеті кошти. Воно вже успішно служить нашим військовим і допомагає нищити ворога.

102 230 гривень вдалося зібрати усього за 23 дні у межах акції «24 гривні на перемогу».

80 тисяч гривень було передано на два засоби радіоелектронної боротьби «Купол». Нині таке необхідне обладнання вже на передовій.

«30-та бригада дякує за допомогу у придбані РЕБ "Купол" Черкаському національному, будемо боронити Україну, будемо боротися за  життя українців!», — пишуть військові

Підрозділу, де служить студент третього курсу ННІ міжнародних відносин, історії та філософії Назар Радкевич, придбали маскувальні халати на 36289 гривень. Кошти зібрано у межах студентської акції «Кава на ЗСУ».

До речі, Назар, який перебуває на реабілітації, нещодавно створив сім’ю, з чим університетська родина його щиро вітає.

Однак, війна не завершилася, тому конвертуємо свою ненависть до ворогів у донати.

Номер карти:

5375411209139653

Посилання на банку:

Студенти теж долучаються, адже кожні 10, 20, 30 грн важливі. «Кава на ЗСУ» працює!

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького