На початку семестру відбувся тренінг з цифрової освіти для викладачів ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

13 лютого 2024 р. тренінг на тему: «Цифрові технології підтримки освітнього процесу» провела керівниця Центру дистанційної освіти ЧНУ ім. Б. Хмельницького, д.п.н., проф. кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Галина Луценко.

Говорили про шаблон Google Класу для організації змішаного та дистанційного навчання в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького,  знайомилися з його структурою та наповненням.

Вивчали функції сервісів е-Університету; отримали інформацію про оновлення університетських цифрових сервісів та інструкцій щодо роботи з ними;  вдосконалювали цифрові компетентності та навички.