Відкрита лекція 19.09.2022

На базі ННІ міжнародних відносин, історії та філософії стартував просвітницький проєкт «Осмислений вибір». Проєкт презентувала директорка інституту, професорка – Наталка Земзюліна.

Мета проєкту – ознайомлення студентської спільноти із оригінальними дослідженнями викладачів інституту, презентація їхніх освітніх та наукових доробок у вигляді лекцій, інтерактивних зустрічей, майстер-класів, ділових ігор тощо.

Проєкт розпочала відкрита інтерактивна лекція доцентки кафедри філософії Зої Шевченко  «Соціальна структура суспільства». Говорили про усвідомлення особистістю власного місця та власних обов’язків у суспільній ієрархії в контексті таких понять, як «соціальний статус», «соціальна роль», «соціальна стратифікація» тощо.

Дякуємо всім студентам за змістовну активність!

Запрошуємо викладачів інституту долучатись до проєкту.

Кураторка проєкту – заступниця директора з наукової роботи, доцентка Тетяна Терещенко.

Зоя Шевченко