Навчально-науковий інститут міжнародних відносин, історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує випускників, їх батьків та вчителів на дні відкритих дверей (онлайн), що відбудуться 18 травня о 16.00 та 21 травня о 11.00.

Щоб приєднатися до зустрічі в Google Meet, натисніть це посилання: meet.google.com/hqk-ofgm-fcu

Також можна відкрити Meet і ввести цей код: hqk-ofgm-fcu

Представники дирекції, кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки, кафедри історії України, кафедри філософії та релігієзнавства, кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, відповідальний секретар приймальної комісії ННІ:

·         ознайомлять Вас із особливостями вступної кампанії 2022 року;

·         пояснять переваги спеціальностей та освітніх програм, які реалізуються в ННІ МВІФ;

·         деталізують зміст мотиваційного листа;

·         нададуть відповіді на актуальні питання.

Будемо раді зустрічі з Вами.

Відповідальний секретар Приймальної комісії - Тітіка Олена Олександрівна (0677768787)

Директор ННІ МВІФ - Земзюліна Наталія Іванівна (0974356778)