27 грудня 2021 р. учасники Генеалогічної та літературної студії, на інтернет-платформі Google Meet, провели завершальне в цьому році засідання, присвячене зимовим святам! Крім традиційно дружньої атмосфери, під час заходу була присутня і святкова атмосфера, адже всі теми стосувалися історії святкування Різдва та Нового Року, а також зміни в їх святкуванні за останнє століття. Під час заходу було прослухано ряд важливих, і водночас, цікавих тем. Студент 4 курсу Максим Попов розповів про Різдво та його історію святкування, а студент 2 курсу Василь Лук'яниця зміг пояснити сучасну плутанину в даті святкування Різдва в Україні. Студент 4 курсу Богдан Нетудихатка закцентував особливу увагу на поступовому витісненні Різдва Новим Роком та Дідом Морозом після встановлення радянської влади в Україні. А от студентка 2 курсу Сніжана Дмитренко розповіла про замовчування і приховування різдвяного свята в роки існування СРСР.

Студент 3 курсу Ярослав Кузьменко показав цікаві фото зі святкування Різдва на полях битви Першої світової війни. Насамкінець модератор зустрічі, студент 3 курсу Ілля Опарін закцентував увагу на проблематиці переймання радянських новорічних установок в сучасній Україні. Саме так: яка б тема не була в студії, вона буде висвітлена під різними кутами! Власне, як і чаювання і дискусії, розмаїтість є також візитівкою Генеалогічної студії! Зустріч була проведена за незмінного керування, доцентки Лариси Лисиці.

Ілля Опарін, студент 3 курсу