Прагнучи підвищити рівень обізнаності професорсько-викладацького колективу в особливостях розбудови академічної доброчесності у ЗВО, в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії було вирішено задіяти систему внутрішніх тренінгів. За допомогою тренінгів можна мотивувати дотримуватися принципів академічної доброчесності та корпоративної етики, розвивати корпоративну культуру, покращувати імідж інституту.

23.12.2021 р. було проведено внутрішній онлайн-тренінг для викладачів інституту "Дотримання принципів академічної доброчесності у закладі вищої освіти". Тренінг провела к.і.н., доц. кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, голова Комісії академічної доброчесності та корпоративної етики Анжела Іржавська.

Під час тренінгу було з'ясовано, що якісне внутрішнє навчання – це ефективний інструмент передачі знань та підвищення результативності навчально-наукової діяльності. Планується продовжувати таку практику як у викладацькому, так і в студентських колективах.

Анжела Іржавська, доцентка кафедри ВІМВ