Шановні викладачі, студенти, співробітники!

Щиро вітаю колектив Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького зі 100-річчям з дня утворення одного з найпотужніших навчальних закладів Черкащини. Упродовж своєї славної історії ваш університет пройшов значний шлях розвитку. Сьогодні тисячі висококваліфікованих спеціалістів успішно працюють у сфері освіти та науки, зокрема 29 випускників – у  Червонослобідському закладі загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №2 . Педагоги впроваджують у життя набуті знання, генеруючи сучасні ідеї, та передають свій безцінний практичний досвід молодому поколінню.

Висловлюю глибоку повагу викладацькому складу університету, який, безперечно, заслуговує на слова найвищої подяки за велику працю та щедрий талант. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Тетяна Завалко, директор

Червонослобідського закладу загальної середньої освіти

І-ІІІ ступенів №2

Червонослобідської сільської ради