Студенти денної та заочної форм навчання 2 курсу спеціальності Історія та археологія ЧНУ імені Богдана Хмельницького проходять археологічну практику на пам'ятці археології національного значення Пастирському городищі, культурні шари якого належать до скіфського та ранньосередньовічного часу. Керівник експедиції - кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Інституту археології НАН України Скиба Андрій Володимирович. Разом з ним працюють археологи Синиця Євген Валентинович, Черниш Сергій Олександрович та співробітниця Черкаського обласного краєзнавчого музею, член Спілки археологів України Тамара Кургіна-Коваленко. Разом із черкаськими студентами проходять практику студенти КНУ імені Тараса Шевченка.
Наразі проводяться розкопки траншей з метою виявлення жител ранньосередньовічного часу.

Ярослав Кузьменко, студент 2-Б курсу