Доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Іржавська А. П. взяла участь у дистанційній Міжнародній конференції лідерів (ILC2021), (Комітет Європи та Близького Сходу), яка відбулася за підтримки Всесвітньої федерації миру 26 квітня - 1 травня 2021 року на тему: "На шляху до мирного возз’єднання Корейського півострова" ("Toward the Peaceful Reunification of the Korean Peninsula").
З початку корейської війни в 1950 р. минуло більше 70 років. З цього часу півострів залишається трагічно розділеним по 38-й паралелі. Жоден мирний договір не підписаний. Незважаючи на багато зусиль у пошуках шляху до миру та примирення, конфлікт залишається замороженим.
Міжнародна конференція зробила значний внесок у досягнення мети об’єднаної Кореї: розглядалося питання про відкриття Міжнародного союзу за єдину Корею, дистанційного аналітичного центру, який складається з декількох робочих груп експертів, що займаються вивченням можливостей миру на Корейському півострові.
Робота конференції складалася з декількох сесій:
International Association for Peace and Economic Development (IAED) April 26, 2021,
Opening Plenary April 29, 2021,
International Summit Council for Peace (ISCP) April 29, 2021,
Interreligious Association for Peace and Development (IAPD) April 29, 2021,
International Association of Parliamentarians for Peace (IAPP) April 29, 2021,
International Media Association for Peace (IMAP) April 30, 2021,
International Association of First Ladies for Peace (IAFLP) April 30, 2021,
International Association of Arts and Culture for Peace (IAACP) April 30, 2021,
International Association of Academicians for Peace (IAAP) May 01, 2021,
Closing Session May 01, 2021.

Анжела Іржавська,
доцентка кафедри ВІМВ