Відповідальні в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії за перевірку письмових робіт студентів на текстові запозичення доц. Іржавська А. П., доц. Івангородський К. В., доц. Захарченко М. В., доц. П'янзін С. Д. регулярно беруть участь у вебінарах Unicheck Україна, підвищуючи рівень своїх конпетентностей, пов'язаних із диджиталізацією освіти.
22.04.2021 р. відбувся онлайн-вебінар "Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат" (Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти - Academic IQ та Unicheck Україна), учасниками якого стали 687 представників українських ЗВО.
Учасники мали змогу розглянути практичні кейси та найцікавіші питання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність в університеті.
Спікер заходу - експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна Андрій Сідляренко.

Анжела Іржавська, доцентка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин