7 квітня 2021 у Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася фінальна частина (відеоконференція) II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з філософії.

Студент 2 курсу Олексій Величко (спеціальність 033 філософія, спеціалізація – прикладна конфліктологія), переможець першого, університетського туру конкурсу, після виходу до другого туру конкурсу (в якому були представлені понад 60 робіт студенток та студентів ЗВО України, університетів та академій), увійшов у число відібраних та допущених до фінальної частини, власне, третього туру, яка, з огляду на карантинні обмеження, у цьому році була проведена у формі відеоконференції.

В результаті представлена студентом кафедри філософії та релігієзнавства  на публічному захисті робота (тема конкурсного дослідження: “Медіапростір в Україні: філософський, соціальний та ідеологічно-дискурсивний аспекти“, науковий керівник – доцент кафедри філософії та релігієзнавства Павло Кретов) була відзначена дипломом третього ступеня, та увійшла у число найкращих та найактуальніших в масштабах країни.

Вітаємо Олексія зі званням призера всеукраїнського конкурсу наукових робіт і бажаємо подальших успіхів в академічній діяльності та успіхів у всіх починаннях.

Павло Кретов, доцент кафедри філософії та релігієзнавства

Джерело: http://philosophy.ck.ua/vitaiemo-oleksiya-velichka-zi-zvannyam-pr/