Hовини

Дорогі друзі!

Пролетіли новорічні свята та разом з ними завершилась Всеукраїнська вікторина для учнівства старших класів “Ігри розуму”.

Завдяки вашій допитливості та цікавості, прагненню до знань і щирої комунікації наша філософська спільнота збільшилась за ці дні майже на сто осіб.

Дякуємо вам за ваші нестандартні рішення, аргументовані відповіді та інтелектуальну гнучкість! Але вірна відповідь лише одна – шість повних вечерь.

Цьогоріч переможницею вікторини стала  Олена Бабенко. Ми вітаємо Олену з абсолютною перемогою та очікуємо у стінах нашого університету для вручення призу.

Особливу подяку за організацію учнівства та широку інформаційну підтримку хочемо висловити Драник Наталії Олексіївні – заступниці директора КЗ “Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради”, Бандурі Лесі Валеріївні – заступниці директора школи з виховної роботи, вчительці історії та правознавства Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи N2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської міської ради Черкаської області, Корольовій Інні Анатоліївні – вчительці історії Черкаського колегіуму “Берегиня” Черкаської міської ради Черкаської області.

Шановні колежанки, дякуємо вам за плідну співпрацю та радість спілкування!

Друзі, слідкуйте за нашими анонсами! Попереду на вас чекають нові цікавинки!

P.S. Не забудьте підписатися на нашу сторінку в Instagram

 

Джерело: http://philosophy.ck.ua/pavershilas-vseukrainska-viktorina/