13 січня відбулася онлайн-конференція кафедри філософії та релігієзнавства та випускових класів Черкаської спеціалізованої школи №18 імені В’ячеслава Чорновола на платформі Google Meet.

Метою модераторів зустрічі, доцентів кафедри Володимира Процишина та Павла Кретова було пояснити, чому практична філософія і конфліктологія актуальні та перспективні на ринку праці і чому професії, які оперують «людським символічним капіталом» (human symbolic capital), у XXI столітті переважатимуть традиційні, а також розповісти про можливості самореалізації, які надає навчання в ЧНУ ім. Б. Хмельницького, ННІ міжнародних відносин, історії і філософії, та випусковій кафедрі філософії та релігієзнавства.

Були переглянуті відео та текстуальні інформативні матеріали, які забезпечили належну промоцію основного меседжу зустрічі, відбулися обговорення та відповіді на запитання.

Висловлюємо спеціальну подяку за співпрацю директору школи В. В. Грищенку та вчителям О. В. Кулик та Л. М. Литвиненко.

Павло Кретов

Джерело: http://philosophy.ck.ua/vidbulas-onlayn-konferenciya-dlya-vip/