Холодний Яр — одна з найяскравіших сторінок Визвольної боротьби в Україні. Це живий приклад, як невеликі числом, але незламні духом можуть успішно боротися з незрівнянно сильнішим ворогом

Юрій Горліс-Горський

Феєричне інтерактивне заняття провели студенти 5 курсу у ході вивчення дисципліни «Українська революція 1917-1921 рр.» (ст. викл. О. М. Абразумова). Аби відчути атмосферу нескореного Холодного Яру, студенти влаштували театралізовану виставу, примірявши на себе ролі основних учасників тих буремних подій. Так, в навчальній аудиторії, яка перетворилася на подвір’я Свято-Троїцького Мотронинського монастиря, зустрілися ігуменя, червоні, селяни та отамани. Увесь сценарій студенти написали самотужки. Потрібно підкреслити, що наші п'ятикурсники виявилися талановитими акторами, тому вистава вийшла не лише інформативною, але й надзвичайно динамічною та емоційною!