Продовжуючи серію публікацій про випускників нашого ННІ, ми звернулися до Інни Корольової, яка ще зовсім недавно була однією із найкращих студенток Інституту:

"ЧНУ ім. Б. Хмельницького – моя alma mater. Ще у 2018 р. я отримала ступінь магістра Історії та археології, відтоді моє життя повністю пов’язане із улюбленою професією. Зараз я працюю вчителем історії в Черкаському колегіумі «Берегиня» та навчаюся в аспірантурі КрНУ ім. М. Остроградського.

Досвід вчителювання – безцінний, адже він вимагає не лише знань, але й неабиякої кмітливості та психологічної майстерності. Для мене це важливо, позаяк моя майбутня кандидатська дисертація поєднує в собі не лише історичні, але й психологічні аспекти. В майбутньому я планую розвиватися як фахівець, щоб прославити свою країну далеко за її межами.

Наукова діяльність потребує натхнення та енергії. Цей баланс врівноважую своїм хоббі - вишиванням. Навряд чи я колись монетизую свою творчість, адже займаюся нею для душі".

Бажаємо Інні успіху та кар'єрного зростання!