Шановні колеги,

Одеський національний університет імені І.І. Мечникова запрошує Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених "Одеські читання: актуальні проблеми всесвітньої історії", яка відбудеться 24-25 квітня 2020 року на факультеті історії та філософії Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

Пропонуються наступні напрямки роботи:

1. Антикознавство
  2. Візантиністика
  3. Історія середніх віків
  4. Історія раннього нового часу
  5. Нова історія країн Західної Європи та Північної Америки
  6. Новітня історія країн Західної Європи та Північної Америки
  7. Історія країн Азії та Африки
  8. Історія південнослов’янського та західнослов’янського світу
  9. Історія Східної Європи
  10. Історія міжнародних відносин
  11. Військова історія
  12. Історія науки і техніки
  13. Джерелознавство та історіографія всесвітньої історії
  14. Допоміжні історичні дисципліни

Для участі у конференції необхідно до 12 квітня 2020 р. надіслати до Оргкомітету заявку учасника із зазначенням назви теми. Тексти статті приймаються під час реєстрації учасників 24 квітня.

Організаційний внесок: 50 грн. + вартість публікації (орієнтовна вартість публікації 200 грн., сплачуються під час конференції). Проїзд, проживання (можливе поселення в гуртожитки університету), харчування за рахунок направляючої сторони.

Для учасників конференції будуть організовані екскурсії історичними місцями та музеями Одеси. По завершенню конференції планується видання статей окремою збіркою за кошти учасників. Оргкомітет залишає за собою право відбору статей для участі у конференції. Матеріали не рецензуються і не повертаються.

Адреса Оргкомітету: 65082, Україна, м. Одеса, вул. Єлісаветинська (Щепкіна), 12.

Контактні телефони:

098-755-22-97 – Ольга Стебеляк

063-563-46-18 – Владимир Дамаскин

З повагою,

Оргкомітет конференції

Зразок анкети учасника конференції

Обов’язково заповнювати усім учасникам, в тому числі співавторам!

Прізвище, ім’я та по-батькові

(українською мовою!)

Місце навчання (ВНЗ, факультет, кафедра)

Статус (студент, магістрант, аспірант), курс

ПІБ., вч. ступінь, вч. звання наукового керівника

Назва доповіді

Секція

Засідання круглого столу (за бажанням)

Домашня адреса

Почтова адреса ВНЗ

Контактний телефон

(обов’язково!)

Необхідні технічні пристрої

Потреба у поселенні

Інше

Вимоги до оформлення статті:

1. Анкета надсилається не пізніше 12 квітня на адресу оргкомітету під назвою ім’я_анкета.doc, де «ім’я» - це прізвище автора.
  2. Стаття та рецензія наукового керівника надаються під час конференції в друкованому та електронному (обов’язково) вигляді окремими файлами під назвою: ім’я_стаття.doc, де «ім’я» - це прізвище автора.
  3. Статті без рецензії наукового керівника за його підписом прийматися до редколегії не будуть.
  4. Анотація 3-4 речення мовою статті.
  5. Обсяг публікації разом з назвою та списком літератури не має перевищувати 10 тис. знаків 5 сторінок, Шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал 1,5), орієнтована вартість складає 200 грн. + 50 грн. організаційний внесок.
  6. Шрифт Times New Roman, кегль 14; інтервал – 1,5.
  7. Поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, праве – 2 см, ліве – 2 см.
  8. В кінці статті подається список використаної літератури в алфавітному порядку під загальною назвою «Література». Нумерація здійснюється неавтоматичним списком. Посилання здійснюються в квадратних дужках: перша цифра номер літератури по списку, друга – сторінка цитування. Наприклад, [4, с. 50]
  9. Стаття повинна містити: прізвище та ім’я автора; місце навчання (роботи), посаду, назву доповіді; прізвище, ініціали та посаду наукового керівника.
  10. Посилання та список літератури оформлюються відповідно до ДСТУ ГОСТ 7.1:2006.