До Дня Соборності України Черкаський обласний художній музей презентував банерну виставку «Українське військо: 1917–1921», організовану інститутом національної пам’яті. Вона розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років, вшанування пам’яті і відновлення мілітарних традицій нині. У виставковому залі також експонуються роботи народного художника України Данила Нарбута, який змальовував козацьку звитягу України. Експозиція розгорнута в Черкаському обласному художньому музеї з 22 січня по 11 лютого.

У відкритті виставки взяли участь ректор ЧНУ Олександр Черевко та науковці університету.

Під час урочистостей у Черкаському обласному художньому музеї голова Черкаської облдержадміністрації вручив державні нагороди низці науковців та працівників університету. Посвідчення про присвоєння звання «Заслужений працівник культури України» отримали професор кафедри історії України Василь Мельниченко, завідувачу кафедри історії України Віталію Масненку та професору кафедри Юрію Присяжнюку заступник міського голови Черкас Ігор Волошин вручив подяки міського голови.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького