Найкраще про студентське життя можуть розповісти тільки самі студенти. Тому в проведенні заходів серед учнів 10-х та 11-х класів з популяризації можливостей навчання в нашому Інституті взяли участь студенти першого курсу. Разом з доцентом Оленою Сухушиною на профорієнтаційну бесіду 5 грудня виїхали Наталія Гоцман і Максим Богун. Вони відвідали Хацьківську  та Білозірську ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської області. Викладач розповіла учням про спеціальності, з яких сьогодні навчаються студенти, і про нові, що їх планує Інститут відкрити у наступному році. Звернула увагу, що в Інституті продовжуються волонтерські курси з підготовки до складання ЗНО з історії України.

Студенти поділились зі школярами досвідом підготовки до ЗНО, вступу у виші та враженнями від 3-х місяців навчання в Університеті і запросили учнів поступати до ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.