Відбулось чергове засідання гуртка кафедри археології та спеціальних галузей історичної науки «Людина на Балканах: національні ідеї та міжнародні відносини». Тема засідання – «Радянсько-югославський конфлікт 1948–1949 років: політико-ідеологічна війна чи конфлікт особистостей?». З доповідями виступили студенти 4 курсу Юлія Вшивкова, Максим Черкащенко,  Максим Головченко, Ярослав Матюша. Студенти висвітлили витоки та передумови конфлікту,  утворення та роль Інформбюро в засуджені політики югославських діячів, фази конфлікту та міжнародні його наслідки. Керівник гуртка доцент кафедри археологи та спеціальних галузей історичної науки Олена Сухушина прокоментувала сучасні  і радянські наукові оцінки конфлікту, розповіла про внутрішню ситуацію в Югославії напередодні конфлікту. Обговорення  названої теми було спрямовано на  краще засвоєння  студентами курсу історії південних та західних слов’ян, а також історії Радянського Союзу.