У день університету традиційно відбувається хвилююча для першокурсників подія — загальноуніверситетський ритуал посвяти в студенти. Цього року  подію засвідчили члени Наглядової ради на чолі з її головою Віктором Ющенком, ректор університету Олександр Черевко, проректори, директори інститутів, декани факультетів, викладачі.
Кожен навчально-науковий інститут та факультет презентував себе запальним танцем-флешмобом. Свою композицію продемонстрували й студенти ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

Першокурсники засвідчили свою любов до рідного університету перформансом «Я люблю ЧНУ»: для цього на Університетській площі вишикувалися близько 350 студентів.

Після виступів і розваг уся університетська громада поласувала козацьким кулішем. Студенти також взяли участь у квесті й пофотографувалися.

Джерело: cdu.edu.ua
Сайт Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького