VOLUNTEERS FOR SOLIDARITY

Проект, який дозволить вам набути нових навичок та досвіду роботи з дітьми. Протягом навчального року ви будете працювати в місцевих початкових школах, навчаючи англійську мову, ведучими семінарами чи допомагаючи вчителям.
Ви також матимете можливість проводити культурні семінари та обмінюватися знаннями про свою культуру. Ми разом підготуємо деякі міжнародні заходи для інтеграції нашої спільноти.

KALEIDOSCOPE FOR SOLIDARITY

Проект, орієнтований на роботу з місцевою громадою та організацію зустрічей, семінарів, а також заходів протягом тижня. Волонтер працюватиме здебільшого в нашому молодіжному клубі, але кожен тиждень він також матимете можливість відвідувати різні школи, дитячі садки, державні установи, щоб провести майстер-класи з питань власної культури. Не хвилюйтесь, ми підтримаємо вас, і ви будете працювати в творчій, міжнародній команді!

Де? Kielce, Польща.

Коли? осінь 2019 – осінь 2020.

Фінансування:

– забезпечується проживання, харчування та подорожі;

– волонтери житимуть у загальних квартирах;

– вони отримають кишенькові гроші та відшкодування за поїздку до Польщі та повернення;

– передбачений тренінг під час проекту.

Вимоги:

– вік 18-30 років;

– подобається проводити час з дітьми та маєте багато креативних ідей щодо організації роботи з ними;

– волонтер повинен легко спілкуватися з приймаючою організацією, іншими волонтерами та шкільними координаторами англійською мовою;

– хочете розвивати особисті навички, ділитися досвідом та готовий стати молодіжним працівником у нашій громаді(для другої пропозиції);

– волонтер повинен бути творчим і готовим працювати в міжнародній команді.

Про те, як подати заявку, читайте тут.

Не забудьте вказати, що вашою організацією,яка відправляє, є Kharkiv association for active youth «Stella».

Дедлайн: якнайшвидше.

Деталі.