13.05.2019 року  в стінах ННІ історії і філософії відбулися збори проблемної групи з актуальних питань. На засіданні були розглянуті теми з всесвітньої історії та міжнародних відносин. Іванов Володимир виступив із доповіддю «Ядерні випробування на Тоцькому полігоні», в якій було розглянуто наслідки використання ядерної зброї, а також майбутні загрози, які можуть постати перед людством через розвиток ядерного озброєння. Темою виступу Коваленко Надії була «Локарнська конференція 1925 р.». Вона розповіла про передумови конференції, розкрила її суть та наслідки.

Олександр Ілліч Овчаренко доповнював виступи  учасників зборів та активно приймав учать в дискусіях, пов’язаних з ними. Слухачами на засіданні виступили студенти 4 курсу та магістратури ННІ історії і філософії.

Володимир Іванов,

студент 4 курсу