Студенти-історики мали можливість побувати на майстер-класі в Черкаській гімназії №9 та отримати  нові навички перед практикою в школі. Своїм досвідом із студентами поділився Стецюк Андрій Сергійович, вчитель Черкаcької гімназії №9.  Його педагогічний стаж становить 11 років, він є вчителем вищої категорії, а також учасником творчої групи вчителів міста щодо впровадження ІКТ на уроках історії. Андрій Сергійович володіє сучасними методиками викладання історії (освітні платформи Kahoot, learningApps, Quizizz), пройшов міжнародне стажування в Ізраїлі (міжнародний центр вивчення Голокосту – Яд Вашем). Також він є членом-журі олімпіад з історії різних рівнів, керівником Дебатного гімназійного клубу «Cosa Nostra».

Проведений Андрієм Сергійовичем майстер-клас був цікавим та інформативним. Варто зазначити те, що вчитель повсякчас залучає в своїй роботі новітні технології: проектор, інтерактивну дошку та ноутбук. За допомогою цих засобів вчитель може зацікавити та зосередити увагу учнів на певній темі. Його методика проведення самостійних робіт, тестувань за допомогою різноманітних інтернет ресурсів також є досить вдалою в сучасній школі.

Зокрема, вони змогли оцінити переваги сучасних мультиплікаційних технологій вчителя в роботі з дітьми. Такі сайти learningApps.org та Quizizz, є невід'ємними помічниками вчителя і можуть знадобиться не лише на практикі, але й можливо будуть корисним для їх майбутньої кар'єри.

Вікторія Сватко

студентка 4 курсу ННІ історії і філософії