Дослідження Східноєвропейського університету у Варшаві оголошує конкурс на п'ятнадцяте видання Східної зимової школи у Варшаві з 28 лютого по 14 березня 2018 року.

Навчання у Східній Європі Варшавського університету запрошує студентів минулого гуманітарного року, які не перевищили 25-річного віку, підготовку магістерської дисертації в історії та сучасності Центральної та Східної Європи: історія, політологія, міжнародні відносини, соціологія, філологія, література, культурологія, етнологія , географія, право та економіка.

Місце школи: Studium Europy Europy
Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Варшава

Термін подання заявки на участь у Школі - 15 січня 2018 року.

З радістю повідомляємо, що з кінця сесії Східної Зимової школи 15 відібраних учасників додатково візьмуть участь у щотижневих семінарах, які будуть організовані в липні у Замку на Воді у Войновицях поблизу Вроцлава.

Організатором семінару буде Коледж Східної Європи у Вроцлаві.

Кваліфікація, на якій виділяються 15 осіб серед учасників Всесоюзної виставки, відбудеться наприкінці східно-зимової школи.

Організатори семінарів забезпечують відшкодування транспортних витрат та покриття всіх витрат на проживання.

Детальніше: https://studium.uw.edu.pl