Абітурієнту

 

 

 Давай знайомитися! ТИСНИ ТУТ)

 

 

 

 

  

Запрошуємо на навчання за такими спеціальностями:

 

 

НМТ 2023: Що потрібно знати про реєстрацію

3 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.  Триватиме вона до 3 травня. 

Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби  створити  персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на нашому вебсайті. Ця функція  активується одночасно з початком реєстрації. 

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:

— унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;

— завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;

— підтвердити бажання взяти участь у НМТ;

— надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;

— сформувати Сертифікат НМТ 2023 року. 

Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:

— паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;

— документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);

— документ, що підтверджує внесену інформацію про  реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

За потреби додати копії:

— свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);

— медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);

— нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);

— документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;

— документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.

Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.

Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:

— назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;

— населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;

— потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій. 

Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

 

Реєстрація на НМТ у ЧНУ

З третього квітня за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 79, Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького в аудиторії 305 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті.

Час роботи реєстраційного центру понеділок — п’ятниця з 13.00 до 17.00 год.

Документи, які знадобляться для реєстрації:

1. Паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ.

2. Документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).

3. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, — українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.

Номери консультативних телефонів приймальної комісії:

067 830 96 12;

063 803 29 71. 

Правила прийому 2023

 

Вступ 2023

 

Вступ до магістратури у 2023 році 

 

 

Консультації з питань Вступу-2023, правил прийому до Університету надає 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ ЧНУ ім. Б. Хмельницького: 

https://cdu.edu.ua/informatsiya/vstupnykam/pryimalna-komisiia.html