Hовини

Студенти 2 курсу підготували яскраве привітання з Василем та Маланкою. Учасники переодяглися у народний одяг та виконали своєрідне попурі з відомих пісень різдвяно-новорічного циклу: "Ой, сивая тая зозуленька", "Щедрівочка",  «Щедрий вечір, добрий вечір, рідна Україна», а також рясно засіяли рідний Інститут з побажанням процвітання).

Детальніше:Вітання з Василем та Маланкою у виконанні студентів 2 курсу

В межах проєкту “Паноптикон” Центру філософсько-теологічних досліджень та когнітивної риторики кафедри філософії та релігієзнавства ми продовжуємо презентацію матеріалів, надісланих учасниками.

Сьогодні ми щасливі представити випускника кафедри Владислава Борцюха, який пішов славним шляхом ідей Пайдейї в платонівській Академії, підготовки маленьких та дорослих людей до соціального життя через стратегії співробітництва гуманної педагогіки Ш. Амонашвілі в межах ювенальних філософії, психології та педагогіки.

Владислав з дружиною, натхненні філософською традицією гуманістичної філософії, допомагають дітям та батькам віднайти самототожність у складному світі численних технологізованих реальностей.

Детальніше:Проєкт “Паноптикон”: Владислав Борцюх