Hовини

 

  • Дата: 24 вересня 2020, 19:00 - 21:00
  • Де: вул. Хрещатик, сквер за приміщенням Обласної ради
  • Сфера діяльності: особистісний розвиток

Запрошуємо на захід "Молодіжний діалог про Черкаси" у форматі TEDx. 

Що там буде?

Політично нейтральна платформа для молоді, де вони можуть висловити свою думку стосовно того, якими б вони хотіли бачити наші Черкаси та висловити пропозиції щодо того, як цього можна досягти.

Детальніше:Молодіжний діалог про Черкаси

Зустріч із Миколою Маломужем, колишнім головою Служби зовнішньої розвідки України, генералом армії України пройшла у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького.

Із гостем мали змогу поспілкуватися студенти й викладачі кафедри військової підготовки й ННІ міжнародних відносин, історії та філософії.

Микола Маломуж поінформував про важливість розвитку військової справи у країні та практико орієнтованого навчання в закладах вищої освіти. Військовик поділився власним досвідом, розповідаючи цікаві історії з життя. 

Генерал армії України, уродженець Черкащини також наголосив, що починав свій професійний шлях із такої ж кафедри, і як ніхто, розуміє студентів ЧНУ.

Детальніше:Зустріч із генералом Миколою Маломужем відбулася в ЧНУ

Шановні першокурсники! Нагадуємо, що навчальний рік для вас розпочинається 15 вересня. Розклад занять знаходиться на центральному стенді 5-го поверху 1 корпусу. Ознайомитися зі складом академічних груп ви можете нижче: 

Детальніше:Список академічних груп (І курс, Бакалаврат)

Детальніше:Створюймо моду на грамотність

5 вересня на площі біля Черкаського обласного краєзнавчого музею зібралися навчальні, туристичні, творчі, музейні інституції області, щоб довести, що Черкащина — це місце сили.

Серед закладів освіти, що презентували роботи своїх студентів та здобутки навчально-наукових лабораторій, був і Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

ННІ міжнародних відносин, історії та філософії організував виставку українських традиційних сорочок, рушників та прасок. Унікальною була колекція прасок другої половини ХІХ ст. – початку ХХ ст., куди входили експонати з усієї України. Особливістю було й те, що деякі праски постачав випускник-історик, а нині – АТОвець, що привозив знайдені праски з лінії фронту. Про унікальність виставки охочим розповідав студент, що був одягнений в автентичний одяг.

Детальніше:«Черкаси — місце сили»: ЧНУ взяв участь у вернісажі

Культурно-мистецький вернісаж «Черкащина — місце сили історико-культурного різноманіття і творчості» відбудеться 5 вересня об 11:00 у Черкасах. Про це повідомляє Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської ОДА.

На площі біля Черкаського обласного краєзнавчого музею зберуться музейні, навчальні, туристичні, творчі інституції області, щоб довести, що Черкащина – це місце сили.

Детальніше:«Черкащина — місце сили»: у Черкасах відбудеться культурно-мистецький вернісаж

Шановні студенти та викладачі! Літні канікули завершилися, і Черкаський національний університет відчиняє двері перед усіма учасниками освітнього процесу.

Заняття розпочнуться для студентів ІІ, ІІІ, ІV курсів бакалаврату й магістратури. Першокурсники приєднаються з 15 вересня, після зарахування на навчання.

Знаю, що студентів і їхніх батьків найбільше турбує питання, як відбуватиметься навчання — дистанційно чи аудиторно.

Враховуючи те, що на території Черкаської області встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, освітній процес буде проводитися переважно в стаціонарному режимі. Частина лекційних занять буде проведена у дистанційному режимі.

Детальніше:Вітаємо з початком нового навчального року!

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького готуються до початку навчального року.

Про те, як відбуватиметься навчання з урахуванням карантинних норм і вимог, розповідає перший проректор Василь Мойсієнко.

— За якою формою навчатимуться студенти ЧНУ з першого вересня? Дистанційною чи стаціонарною?

— Освітній процес у Черкаському національному у 2020/21 навчальному році розпочнеться відповідно до освітнього законодавства з урахуванням вимог та обмежень, обумовлених карантином та посиленими протиепідемічними заходами у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19. Студенти 2-4 курсів розпочнуть навчальний рік з 1 вересня, а студенти, які зараховані до університету у 2020 році, розпочнуть навчання з 15 вересня. Враховуючи, що на території Черкаської області встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки, освітній процес буде проводитися переважно у стаціонарному режимі з дотриманням встановлених карантинних обмежень. Частина лекційних занять буде проведена в дистанційному режимі.

Детальніше:Перший проректор ЧНУ розповів про особливості навчання під час пандемії