Актуальні грантові програми

 

Наукові гранти та стипендії для українських студентів та науковців в Польщі у 2024 році

Польські наукові установи, університети та фонди щорічно пропонують студентам та дослідникам з України різноманітні дослідницькі та навчальні стипендії та гранти. Ми підібрали для вас стипендії, набір на які триває протягом січня-березня 2024 року. Можливості є як і для студентів та випускників вишів, так і для аспірантів та досвідчених науковців. 

 

Команда VinCheck.Me радо оголошує про старт конкурсу для студентів українських вишів. За найкращу написану статтю учасник отримає грантову стипендію на навчання у розмірі 20 000 гривень!

Більше за посиланням: https://histfilos.cdu.edu.ua/hovyny/2624-hrant-na-stypendiiu-dlia-studentiv-ukrainskykh-vuziv.html

 

 

Стипендіальні програми від Словацької республіки

 

Актуальні можливості публікування для викладачів та науковців 

 

Можливості публікації у наукових виданнях та академічної мобільності

 

 

 

  

Програма академічних обмiнiв iменi Фулбрайта в Україні пропонує:

 

 Для студентів та випускників ВНЗ

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ.

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею. Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master's program); навчання за суміжною спеціальністю; річне/півторарічне навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree study program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Документи приймають до 16 травня щороку.

Координатор програми – Інна Бариш Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Асистент програми —  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/19/student.html

 

 Для молодих викладачів та дослідників

Fulbright Faculty Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Термін подання документів – 1 листопада щороку

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

 

 Для кандидитів та докторів наук, молодих дослідників та аспірантів

Fulbright Scholar Program

Проведення досліджень в університетах, наукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2016 року).

Галузі спеціалізації: гуманітарні, суспільні, точні, технічні та природничі дисципліни

Кандидати, які активно займаються дослідницькою роботою у таких галузях, як політологія, державне управління, зокрема розбудова демократії та громадянського суспільства, мають можливість вибирати Інститут Кеннана у Вашингтоні як місце проведення досліджень. Стажування триває 6 місяців і розпочинається з 1 вересня або 1 березня.

Документи приймають до 15 жовтня щороку

Детальніше на сайті http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/37/scholar.html

 

Fulbright Scholar-in-Residence Program

Програма покликана сприяти налагодженню й розвитку наукової й культурної співпраці у коледжах й університетах США, що недопредставлені або ж мають малий досвід у сфері міжнародної освіти, через запрошення фахівців на викладання, поглиблення навчальних курсів й уведення нових навчальних програм, започаткування  спільних наукових проектів й академічних обмінів.  Відбором кандидатів на участь у Програмі займається американська сторона відповідно до заявки американського вишу.

Повна інформація про програму знаходиться на сайті: http://www.cies.org/program/fulbright-scholar-residence-program

Координатор програми — Наталія Залуцька  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

На постійній основі діють наступні пропозиції:

Стипендії для навчання в Science Po, Франція

Стипендії для навчання в університеті Лейдена

 

 

 

 

Ще корисної інформації за посиланнями: 

Вебінар про можливості платформи Web of Science 

МІЖНАРОДНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ТИЖДЕНЬ ПРОГРАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ ЕРАЗМУС+