Hовини

 

Любі захисники Вітчизни,

дорогі наші хлопці та дівчата!

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі!

 

За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки -
Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Українські захисники!

    

Вітаємо всіх студентів ННІ історії і філософії, хто став на захист України!

Ми пишаємось вами, вболіваємо за вас і страшенно горді, що саме ви, випускники ННІ, стали гідними громадянами нашої великої держави! Бережіть себе, свої переконання і віру! Не дайте часу, обставинам зробити вас слабкими, не втрачайте гідність, відданість переконанням!

Ми приклоняємось перед вашою військовою звитягою, але є звитяга й на мирній території, в «сірій» зоні, в зоні, де більшість на колінах від зневіри та власного безсилля. Ми всі різні, але об’єднанні спільною метою – розбудувати вільну, успішну Україну – де кожен реалізує себе в повній мірі!

Студрада ННІ історії і філософії ініціює написання листів до наших земляків, що опинились в російському полоні! Детальна інформація і адреси в голови студради Онищенка Дмитра. Не будьмо байдужими, підтримаємо наших хлопців!